UA RU EN

Майстри

САРА
САРА
Масаж цього майстра досить сильний, але може бути і розслаблюючим, в залежності від мети масажу. Але в будь-якому випадку, справжній тайський масаж, усуне відчуття дискомфорту втоми, подарує Вам свободу рухів і привабливість здорового молодого тіла.
АПСОРН
АПСОРН
Закінчила Bangkok Beauty and Spa School (150h) в 2018 році, досвід роботи більше 5 років, 2014-2015 Hatha Thip Massage, Bangkok, 2015-2017 Shinta Massage and Spa, Bangkok. В її виконанні масляні масажі дарують гостям ефект повного розслаблення.
ПОНРАТ
ПОНРАТ
Випускниця «The Union of Thai Traditional Medicine Society Department of Medical Services (TM 150 hours)» з досвідом роботи понад 5 років. Неймовірно добре робить масажі з маслами і SPA-процедури. Її кредо: «Дарувати Гостям заряд бадьорості і відчуття щастя від відвідування кожної процедурою!»
ПІМОНСІРІ
ПІМОНСІРІ
Закінчила Bangkok Beauty and Spa School (150h) в 2016. Досвід роботи більше 5 років, 2013-2015 Kanokwan Massage Bangkok, 2015-2016 Rungtawan Massage Saraburi, 2016-2019 Chaba Massage and Spa, Bangkok. Добре володіє технікою тайського масажу, сильний майстер, після її масажу відчуття легкості в тілі і бадьорість яку відчуваєш тривалий час.
НІЙОМ
НІЙОМ
Тайський майстер-масажист з досвідом роботи більше 11 років і дипломом «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 372 hours, 2010)». Руки Нієм знімуть біль і втому, наповнять Вас здоров'ям і красою. Досвід майстра дозволяє досить швидко визначати проблемні місця в тілі і ефективно усувати дискомфорт. А володіння всіма видами тайського масажу, дозволяє бездоганно виконати будь-яку програму, представлену в нашій мережі.
ПХАНАПХАР
ПХАНАПХАР
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 150 hours)». Досвід роботи з 2012 року, більше 7 років в Таїланді і Україні (2014-2017 Львів). Сильні руки майстра в поєднанні з ідеальними знаннями анатомії покажуть ідеальний результат після першого масажу, подарують тілу легкість і заряд енергії.
ЛАКАНА
ЛАКАНА
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 150 hours)». Досвід роботи більше 10 років в Таїланді та Малайзії. Вона чітко відчуває потребу кожного Гостя. Має особливий талант знаходити проблемні зони у людини і допомагає впоратися з ними, щоб Ви відчули легкість в тілі, приплив сил і енергії. Її сильні руки допоможуть позбутися від неприємних відчуттів у Вашому тілі.
ПАТ
ПАТ
Бездоганний майстер, який здобув освіту в «Bangkholaem District Non-formal Education Service Center». Досвід роботи Пат більше 10 років. Володіє всіма видами масажу. Відмінно опрацьовує всі затискачі в тілі. Сильні, чарівні руки Пат з її потужною позитивною енергетикою, приведуть в тонус Ваш організм, позбавлять тіло від дискомфорту і втоми, що вплине на Ваше гарний настрій після масажу.
БУНЧУАЙ
БУНЧУАЙ
Закінчила The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 150 hours) в 2010 році. досвід більше 9 років. 2010-2013 Spa and Massage shop in Bangkok, 2014-2016 Apllow Spa and Massage in Lebanon, 2016-2017 Thai Massage and Spa Bangkok. Доскональні знання в області оздоровчого тайського масажу, дозволяють нашим Гостям відчути себе здоровими, красивими і повними життєвих сил.
НІТА
НІТА
Диплом «Thai Traditional Medical Services Society» (TM 150 hours, 2012) »і досвід роботи більше 6 років. Масаж майстра - це найкращі ліки від безсоння, хронічної втоми і нервової напруги. Під час сеансу ви повністю забудете про проблеми, отримаєте заряд позитивних емоцій.
СУРАДА
СУРАДА
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 150 hours)». Досвід роботи з 2013, більше 5 років в Таїланді і Кореї. Її кредо: «Привести організм Гостя в стан балансу і підвищити приплив життєвих сил і тонус організму в цілому».
КАОЧАЙ
КАОЧАЙ
Професіонал найвищого рівня з досвідом роботи більше 12 років. Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 372 hours 2017)». Проботала з 2007 по 2012 в Kuramathi Maldives resorts, і з 2013 по 2017 в Таїланді в Spatime Kipco. Масаж цього майстра здатний не тільки зняти втому, а й виявити проблемні зони, а також усунути біль і неприємні відчуття. Каочай відмінно опрацює всі точки тіла, що вимагають допомоги. Досконально робить всі види масаж. Після масажу виникає почуття наповненості силою і енергією.
НОЇС
НОЇС
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society Department of Medical Services, Ministry of Public Health (TM 150 hours)». Досвід роботи майстром – понад 6 років у спа, зокрема Pin Kaew Massage and Spa у Бангкоці, а також інших спа-центрах Таїланду й Кореї. Масаж Ноїс – це найкращі ліки від безсоння, хронічної втоми та нервового виснаження. Завдяки м’якій, але глибокій точковій техніці Ноїс Ви на час сеансу повністю забудете про свої проблеми, отримаєте заряд позитивних емоцій. Кредо Ноїс: «Збалансувати організм гостя та зміцнити його життєві сили».
МАЛІ
МАЛІ
Випускниця «The Union of Thai Traditional Medicine Society». 10 років досвіду роботи Малі, а також її досконалі знання у царині оздоровчого тайського масажу – все це надасть змогу нашим гостям почуватись здоровими, гарними та повними життєвих сил. Якщо Ви бажаєте позбутись проблем у шийно-комірцевій зоні або в спині загалом, рекомендуємо антистресовий та традиційний тайський масажі у виконанні Малі. Як професіонал, вона допоможе Вам досягти мети. Окрім цього, заряд бадьорості Вам гарантований!
Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!