UA RU EN
067 788-88-84
044 278-46-35
Київ

Майстри

ТОС
ТОС
Випускниця «The Union of Thai Traditional Medicine Society Department of Medical Services , Ministry of Public Health (TM 150 hours)», має досвід роботи більше 5 років. Неймовірно добре масажує з маслом та проводить спа-процедури. Кредо Тос: «Надавати гостям заряду бадьорості та відчуття щастя під час кожної процедури!»
ТАПАНІ
ТАПАНІ
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TTM 150h)». Досвід роботи майстра – понад 8 років у таких спа-центрах як Divina Spa, Chambala Spa, Urban Retreat. Тапані опанувала всі масажі нашої мережі й робить їх бездоганно. Особливо добре, навіть неперевершено, вона виконує слім-масаж. Завдяки цій процедурі корекції фігури гості Тапані досягають бажаного ефекту за найкоротший час.
КУН
КУН
Закінчила «Bangkholaem District Non-formal Education Service Center». Досвід роботи у салонах тайського масажу – більше, ніж 5 років. Чудовий майстер з бездоганною технікою та індивідуальним підходом до кожного клієнта. Кун з легкістю виявить проблемні зони, усуне больові відчуття, приводячи тіло до бадьорого стану. Її масаж ніколи не буває одноманітним. Чуттєві руки пропрацюють кожен м’яз та подарують Вам гармонію душі та тіла. Кун – майстер своєї справи!
НІНРАТ
НІНРАТ
Професіонал найвищого рівня з досвідом роботи більш як 11 років. Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 372 hours, 2005)». Масаж цього майстра не тільки позбавляє втоми, але й виявляє проблемні зони та усуває неприємні больові відчуття у тілі. Нінрат відмінно пропрацює будь-які м’язи, що потребують допомоги. Після масажу в тілі з’являється відчуття наповнення силою та енергією.
НАТ
НАТ
Прекрасний майстер з досвідом роботи більше 5 років. Відмінно закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society» та досконало володіє точковою технікою масажу. Майстер Нат легко виявить проблемну зону, позбавить Вас больових відчуттів та надасть Вам відчуття довершеності власного тіла.
СОПА
СОПА
Отримала освіту у «The Union of Thai Traditional Medicine Society». Її професійний досвід роботи – понад 10 років. Володіє усіма видами масажу. Сопа сеанс масажу сприймає як «метту» (безкорисне творення добра). Для неї тайський масаж – це особливий вид мистецтва, що потребує глибокої гармонії з партнером під час сеансу. Відчуття зв’язку із Всесвітом, м’які, плавні рухи у стані масажної медитації – все це робить процедуру масажу комфортною і для гостя, і для майстра, а це сприяє здоров’ю обох. Її кредо: «Удосконалення у мистецтві тайського масажу не знає меж, але моя мета – розкрити власні глибинні ресурси, щоб приносити якнайбільше користі».
ПАТ
ПАТ
Бездоганний майстер. Отримала освіту у «Bangkholaem District Non-formal Education Service Center». Досвід роботи Пат – понад 5 років. Володіє усіма видами масажу нашої мережі. Прекрасно усуває всі затиснення у тілі. Сильні, магічні руки Пат разом з її потужною позитивною енергетикою повернуть у тонус Ваш організм, позбавлять тіло від дискомфорту та втоми, що сприятиме піднесеному настрою після масажу. Майстер Пат – провідний спеціаліст нашої мережі.
НОЇС
НОЇС
Закінчила «The Union of Thai Traditional Medicine Society Department of Medical Services, Ministry of Public Health (TM 150 hours)». Досвід роботи майстром – понад 6 років у спа, зокрема Pin Kaew Massage and Spa у Бангкоці, а також інших спа-центрах Таїланду й Кореї. Масаж Ноїс – це найкращі ліки від безсоння, хронічної втоми та нервового виснаження. Завдяки м’якій, але глибокій точковій техніці Ноїс Ви на час сеансу повністю забудете про свої проблеми, отримаєте заряд позитивних емоцій. Кредо Ноїс: «Збалансувати організм гостя та зміцнити його життєві сили».
МОН
МОН
Дипломована випускниця «Bangkholaem District Non-formal Education Service Center» з досвідом роботи більше 5 років у салонах тайського масажу. Мон – наймолодший тайський спеціаліст нашого салону (29 років). Майстер знімає нервовий стан та заряджає позитивною енергією. Найкращими у виконанні Мон є аромамасаж та спа-процедури, орієнтовані на релакс та відновлення сил.
МАЛІ
МАЛІ
Випускниця «The Union of Thai Traditional Medicine Society». 10 років досвіду роботи Малі, а також її досконалі знання у царині оздоровчого тайського масажу – все це надасть змогу нашим гостям почуватись здоровими, гарними та повними життєвих сил. Якщо Ви бажаєте позбутись проблем у шийно-комірцевій зоні або в спині загалом, рекомендуємо антистресовий та традиційний тайський масажі у виконанні Малі. Як професіонал, вона допоможе Вам досягти мети. Окрім цього, заряд бадьорості Вам гарантований!
ОМ
ОМ
Закінчила одну з найкращих шкіл традиційного тайського масажу у Таїланді ̶ «Thai Traditional Medical Services Society» та працювала більше 4 років у найкращих спа-центрах Бангкока. Ом – кваліфікований та універсальний спеціаліст у всіх масажах нашої мережі. Колосальна енергетика Ом заряджає та відновлює енергетичний баланс організму, а вмілі руки дарують відчуття легкості, бадьорості та сили.
НІЙОМ
НІЙОМ
Тайський майстер-масажист з 11-річним стажем роботи та дипломом «The Union of Thai Traditional Medicine Society (TM 372 hours, 2010)». Руки Нійом знімуть біль та втому, оздоровлять Вас та наситять красою. Досвід майстра дозволяє швидко виявляти проблемні зони тіла та ефективно усувати дискомфорт. А володіння усіма видами тайського масажу забезпечує бездоганне виконання будь-якої програми з тих, що представлені у нашій мережі.
Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!