UA RU EN

Масажі

Тайський масаж – велике знання східної культури, яка володіє практично недоступними іншим народам мудрістю та досвідом. Це – таїнство пізнання всієї глибини духовного та психічного здоров'я людини, до якого не дійшла жодна із західних культур. Ну, і найголовніше, тайський масаж – це не тільки здоров'я, а й величезне задоволення, і саме цим ми хочемо поділитися з Вами, наші любі гості!

 

 

Обрана категорія не наповнена.
Непокоїть біль у спині, безсоння і набряки? Страждаєте від хронічних стресів і витрачаєте на аптеку весь свій місячний бюджет? Розірвати порочне коло допоможе тайський масаж! Поспішайте записатися на сеанс в салон Wai Thai в Києві чи у Львові і відчути себе сильним, молодим, здоровим! Ціни можна дізнатися на цій сторінці, вибравши конкретний масаж.
У чому користь традиційного тайського масажу?

Тайський масаж в Києві користується великим попитом. І в цьому немає нічого дивного, адже користь таких впливів важко переоцінити. Кажуть, ефект від однієї процедури можна зіставити з триденним відпочинком на природі. І правда, регулярні відвідування салонів Wai Thai дозволяють кардинально змінити якість життя і значно поліпшити фізичний та емоційний стан. Чого ж чекати від масажу в одній зі студій Wai Thai в Києві чи у Львові? Ось лише 3 головні моменти!

Релаксація

Спеціально підібрана музика, м'яке світло та приємний аромат в поєднанні із професійним опрацюванням певних груп м'язів сприяють повному розслабленню організму, відновленню прихованих резервів та встановленню повної психологічної рівноваги.

Поліпшення фізичного стану

Масаж зміцнює м'язовий корсет, вирівнює поставу, усуває больові відчуття, викликані защемленням нервових закінчень. Це особливо важливо для жителів Києва та інших великих міст, адже багато хто з них ведуть малорухливий спосіб життя.

Активізація енергетичних потоків

Послідовники традиційної східної медицини вважають, що в організмі людини присутні більше 70 тисяч енергетичних каналів. Для здоров'я вкрай важливо, щоб всі ці потоки працювали, а енергія в них протікала в правильному напрямку. Отримати такий ефект як раз і допомагають наші досвідчені майстри. Що цікаво, відразу ж після сеансу Ви відчуєте сонливість і приємне розслаблення, але вже через кілька годин вас «накриє» прилив енергії та життєвих сил.

Чим корисна процедура?

Вирушаючи на масаж в один із салонів Wai Thai в Києві або у Львові, важливо не тільки дізнатися його ціну, але і вивчити плюси, які він має. До них слід віднести:

 • Зміцнення імунітету - підвищується витривалість та життєвий тонус
 • Поліпшення загального самопочуття - пояснюється повноцінною роботою внутрішніх органів
 • Корекцію фігури - загальне зниження маси тіла, надання йому пропорційної форми
 • Швидке відновлення після серйозних фізичних навантажень
 • Загальнозміцнююча дія - глибока розтяжка м'язів дає такий же ефект, як і заняття спортом, але з куди більшим комфортом та користю для організму
 • Поліпшення психічного стану - тайські техніки позитивно діють на нервову систему, підвищують стійкість до стресів і знижують гостроту невротичних симптомів
Чим тайська техніка відрізняється від класичної?

Від класичного мануального впливу тайський масаж в Києві відрізняється не тільки ціною, але і іншими важливими факторами. Розглянемо кожен з них.

Техніка

Якщо при класичному масажі майстер працює з м'язами, то тайський передбачає комплексний вплив на весь організм. В цьому випадку масажист впливає на суглоби, енергетичні канали і біологічно активні точки, розташовані по всьому тілу. Це дозволяє позбутися від напруги і зняти глибинні затискачі.

Умови проведення процедури

Сеанс тайського масажу вимагає створення певних умов. Їх наявність є обов'язковою та не залежить від ціни. Процедура проводиться в теплому приміщенні з приглушеним світлом, спокійною музикою і особливими пахощами. Замість традиційної кушетки використовується масажний мат або циновка. На допомогу майстрам часто приходять додаткові засоби та інструменти - масла, аромасвічки, палички, теплі мішечки і т. п. Також слід зазначити, що багато видів такого масажу проводять в спеціальному одязі. Так, клієнт точно не замерзне та буде відчувати себе більш комфортно та впевнено.

Прийоми

Незалежно від того, яку ціну Ви заплатите за класичний мануальний вплив, Вас чекає 4 особливих прийоми - погладжування, розминка, вібрація та розтирання. На відміну від цього тайські техніки включають в себе більше десятка різних прийомів. Деякі з них порівнюють з пасивної гімнастикою або ж йогою.

Швидкість виконання і тривалість процедури

Тайський масаж виконується плавними, м'якими і повільними рухами, спрямованими на повне розслаблення. Тривалість сеансу становить від 30 хвилин до 2-3 годин. Класичний варіант рідко триває більше 1,5 години і передбачає вчинення швидких ритмічних рухів.

Як роблять масаж в Wai Thai?

Тайський масаж в салоні Wai Thai (Київ) починається зі ступнів. М'яко натискаючи на точки, що відповідають за розслаблення, майстер поступово піднімається по тіілу вгору, ретельно опрацьовує кожну зону, а потім знову повертається до ступень. Ритм рухів масажиста збігається з диханням пацієнта, а різноманітні скручування, натискання, струшування та інші ефективні техніки дозволяють дістатися до глибоко розташованих м'язів. Що також важливо - є вплив на акупунктурні точки, масажист стимулює енергетичні потоки, що усуває причини різних можливих захворювань. Під час процедури майстер користується не лише пальцями, але і зап'ястями, долонями, ліктями, а інколи колінами та ступнями. При цьому найбільша увага приділяється рукам, ногам, спині і тієї області живота клієнта, що відповідає за правильну роботу внутрішніх органів.

Ціни

Ціна тайського масажу в Києві залежить від його виду та тривалості. Дізнатися точну вартість і записатися можна на цій сторінці, просто клікнувши на картинку. Щоб визначиться, який масаж необхідний саме Вам, прочитайте, будь ласка, опис нижче.

Масаж обличчя

Ефективна процедура, що покращує колір обличчя, підвищує тонус шкіри, робить її більш пружною та еластичною. Крім естетичної складової масаж обличчя в тайській техніці знімає головний біль і полегшує симптоми застуди. Його можна використовувати як самостійно, так і в якості доповнення до основних видів масажу.

Традиційний

Виконується від кінчиків пальців ніг до голови, поєднує масаж тіла з елементами пасивної йоги. Покращує кровообіг, усуває больові відчуття в суглобах та хребті, зміцнює м'язовий скелет, підвищує гнучкість тіла. Після такого масажу з'являється відчуття бадьорості та енергетичного підйому.

В 4 руки

Парна техніка, спрямована на розслаблення і відновлення нервової системи. Відрізняється потужним лікувальним ефектом, сприяє глибокому м'язовому розслабленню, допомагає позбутися від болю в спині та шиї, покращує рухливість суглобів.

Фут-масаж

Володіє сильним терапевтичним впливом на організм людини, виконується на стопах і до області колін із застосуванням спеціальної дерев'яної палички. Головна перевага даної техніки полягає в тому, що вона дозволяє активувати роботу всіх внутрішніх органів (їх рефлекторні точки знаходяться на ногах) і зміцнити імунітет. Крім того фут-масаж допомагає зняти втому, усунути набряклість і важкість у ногах.

Антистресовий

Точкова техніка, сприяє розслабленню хребта і комірцевої зони. Покращує кровообіг, підвищує настрій, дарує відчуття легкості, сприяє звільненню життєвої енергії.

Енергетичний коктейль

Є поєднанням масажу стоп (30 хвилин) та традиційного тайського масажу (1 година). Допомагає позбутися безсоння, нервового перенапруження і хронічної втоми, зміцнює імунітет, відновлює сили та енергетичний баланс.

Протипоказання

Якщо Ви вирішили дізнатися про ціни на тайський масаж в Києві, не забудьте уточнити список протипоказань. Як правило, в нього входять:

 • Високий артеріальний тиск і серйозні патології серцево-судинної системи
 • Злоякісні новоутворення
 • Остеопороз
 • Ревматоїдний артрит
 • Вагітність
 • Запущений тромбофлебіт
 • Варикозне розширення вен
 • Післяопераційний період
 • Гемофілія
Є у цієї процедури і відносні протипоказання (переломи, пошкодження суглобів, шкірні хвороби і т. п.), при наявності яких масажист не впливає на проблемну зону. У будь-якому випадку, при найменших проблемах зі здоров'ям або поганому самопочутті про це краще повідомити адміністратору нашого салону до початку процедури.
Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!