UA RU EN

FAQ

Чим тайський масаж відрізняється від класичного масажу?

Класичний масаж включає в себе погладжування і роботу з м'язами. Техніка тайського масажу - це елементи пасивної йоги, робота з біологічно активними точками всього організму, натискання, витягування, викручування, розтяжка. Майстри використовують не тільки пальці рук, а також лікті, зап'ястя, коліна і стопи. Традиційний тайський масаж виконується на маті. Під час масажу гість одягнений у спеціальну бавовняну форму.

Скільки триває сеанс тайського масажу?

Мінімальна тривалість тайського масажу становить 30 хвилин, максимальна - 2 години. За 30 хвилин можна промасажувати якусь одну область: спину, ноги, руки-шию. За 1,5 години масажист ефективно пропрацьовує все тіло, це найбільш поширений час для загального масажу. Дві години дозволяють зробити тайський масаж з серйозним опрацюванням майже всіх м'язових груп.

Які існують протипоказання для тайського масажу?

Важливо попередити адміністратора салону про будь-які особливості Вашого організму та самопочуття, і тоді ми в будь-якому випадку зможемо підібрати індивідуальну для Вас програму масажу, ступінь і зону впливу.

Чи можна робити тайський масаж при варикозі?

Так, можна, область варикозних вен майстер не масажує. Але, все ж, не слід занадто захоплюватись тайським масажем. Робити його слід помірно часто і з середньою інтенсивністю.

Чи можна робити тайський масаж вагітним?

Ми не рекомендуємо робити класичний тайський масаж усього тіла, але можна зробити масаж певної зони, в залежності від Ваших індивідуальних особливостей і терміну. Оптимальним варіантом є - масаж обличчя і голови.

Якщо були переломи, чи можна робити тайський масаж?

Так можна. Масаж після перелому має знеболюючу дію, допомагає поліпшити процеси відновлення тканин, є профілактичним засобом від гіпотрофії м'язів.

Чи можна робити тайський масаж дітям?

Так звичайно! Масаж зміцнює серцево-судинну систему, імунну, нервову, кровоносну. Особливо рекомендується пройти курс масажу перед початком навчального року, а також в міжсезоння і холодну пору року.

Чи можна робити тайський масаж при міжхребцевих грижах?

Так, масаж можна і потрібно! Для профілактики грижі хребта слід зміцнювати м'язи спини. Повністю масаж не вилікує, але зменшить симптоматику і значно поліпшить загальне самопочуття.

Чи буде мені боляче під час тайського масажу?

Зазвичай масаж проходить безболісно. Масаж напружених м'язів викликає легкий біль, але через деякий час хворобливість зникає. Якщо Ви відчуваєте біль під час масажу, відразу ж повідомте про це масажиста.

Коли варто очікувати позитивний ефект від тайського масажу?

Відчутні результати Ви отримаєте після декількох сеансів масажу. У деяких випадках Ви отримаєте результат відразу після першого сеансу. Ви відчуєте прилив тепла, розслаблення, зменшення або повне зникнення болю.

Скільки сеансів тайського масажу необхідно зробити?

Короткий курс масажу складається з 10 сеансів, що проводяться щодня або через день. Середній курс 12 сеансів. Максимальний курс 15 сеансів.

Для початку хорошим варіантом буде пройти курс, що складається з 5-15 сеансів, перерва між сеансами має складати 1-2 дня.

Як часто необхідно робити тайський масаж?

Якщо Ви робите масаж курсами, то повторювати їх можна через півроку або рік. Тайський масаж не рекомендується робити щодня, тому що це досить велике навантаження на організм. Після проходження повноцінного курсу ідеальним варіантом є підтримка оздоровчого ефекту 1 раз в тиждень. Звичайно, це все індивідуально. Ваш організм сам підкаже як часто потрібно робити тайський масаж.

Чи можна їсти перед масажем?

Бажано робити масаж не раніше, ніж через 1 годину після прийому їжі.

 

Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!