UA RU EN
067 788-88-84
044 278-46-35
Київ

Новини

28.01.2017

Сьогодні в Таїланді святкують ще один Новий рік. Тепер за місячним календарем

Близько 15% населення Таїланду - китайці. Тому Новий рік тут відзначають тричі - за християнським календарем, за місячним китайським і за своїм, тайським.

Це свято завжди починається в молодика (зазвичай в кінці січня - на початку лютого). Після введення Григоріанського календаря це свято стали вважати святом весни, щоб відокремити його від західноєвропейського Нового Року.

У це свято китайці бажають один одному багатого врожаю. Влаштовуються гучні застілля з петардами і хлопавками. Дітям підносять червоні конвертики з грошима - на вдачу. Веселощі тривають 15 днів і досягають кульмінації в ніч повного місяця, коли відзначається Свято ліхтарів. Новий рік для китайця - це сімейне торжество, пора зустрічі з батьками та родичами. У цей час прийнято шанувати і поминати покійних предків, до яких відносяться з великою повагою, оскільки саме вони заклали основи добробуту сім'ї. Вважається також, що душі померлих відвідують в цей час своїх нащадків, щоб взяти участь в новорічному бенкеті, тому святковий банкет - це велика подія, об'єднання всіх поколінь роду за одним столом. В цей час члени сім'ї дарують один одному подарунки, часто - червоні і жовті конвертики з грошима.

Так що, з Новим Роком вас, друзі ... знову :)

Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!