UA RU EN
+38 (067) 788 88 84
+38 (044) 278 46 35
Київ

Привілеї

Бонусна система клубних карт

Раді повідомити всім гостям салонів преміум мережі СПА і тайського масажу Вай Тай, що нами запроваджено нову систему клубних карт Вай Тай.

Тепер, крім традиційної знижки власники клубної картки отримують грошовий бонус на свій персональний рахунок від кожної купівлі, що надає можливість в подальшому розраховуватися бонусами за послуги.

Існує чотири види клубних карт, з наступними умовами видачі та максимально можливим розміром персональної знижки й бонусів на УСІ послуги нашої компанії:

MEMBER card

Клубна карта першого рівня. Видається після першого відвідування, і вже з другого відвідування на ваш персональний рахунок нараховується бонус у розмірі 3% від вартості придбаної вами послуги. А після 6-го відвідування нашого салону вам надається ще й знижка 5%.

PREMIUM card 

Клубна карта другого рівня. Видається замість MEMBER card з 11-го відвідування.

Картка надає можливість нарахування бонусів на ваш персональний рахунок у розмірі 7% від вартості придбаної вами послуги, а також дає право користування знижкою:

  • до 21-го відвідування - 5%,
  • з 22-го відвідування - 10%.

PRIVILEGED card

Клубна карта третього рівня. Видається замість PREMIUM card з 31-го відвідування.

Картка надає можливість нарахування бонусів на ваш персональний рахунок у розмірі 12% від вартості придбаної вами послуги, а також дає право користування знижкою 10%.

DIMOND card

Клубна карта вищого рівня. Видається з 100-го відвідування.

Картка надає можливість нарахування бонусів на ваш персональний рахунок у розмірі 10% від вартості придбаної вами послуги, а також дає право користування постійною знижкою 20%.

Найкращі тайські спеціалісти
чекають на вас у Wai Thai!